شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

-كيدزكارپت به كليه قوانين جمهوري اسلامي ايران متعهد مي باشد.

- در صورت اينكه محصول خريداري شده به هر دليلي را داري مشكل بوده و يا صدمه ديده باشد كيدزكارپت متعهد به تعويض آن مي باشد.

-پس از تایید سفارش، كيدزكارپت رسید دیجیتالی را به آدرس ایمیل کاربر ارسال می نماید. در صورت ورود اشتباه آدرس ایمیل ، مشتری می تواند با تماس با مدیران وبسایت درخواست رسید دیجیتالی نماید.اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی رسید خرید به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق خريدار نمی‌شود.

-كليه فرشها از بهترين برندهاي معروف داخلي و خارجي تامين شده و گارنتي آن بر عهده توليد كننده است. لذا كيدز كارپت محصولات را گارانتي نمي كند

- چنانچه كيدزكارپت به دلايلي قادر به ارسال سفارش مشتري نباشد، موظف به عودت هرگونه وجه پرداختي به مشتري مي باشد.

-خدمات و محتويات اين وب سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى  عرضه شده است. حق استفاده از اطلاعات موجود در وب سايت براي كيدزكارپت محفوظ می باشد. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محصولات موجود در وب سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر می خواهید از خدمات و محتويات این وب سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد و با ما تماس بگيريد.

-حریم شخصی کلیه کاربران سایت محفوظ و به آن احترام گذاشته می شود و كيدزكارپت متعهد می باشد که در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

-مشخصات فردی کاربر اعم از آدرس ایمیل و آی پی به هیچ عنوان در اختیار اشخاص یا سازمانها قرار نمی گیرد.

-در مورد مشتریانی که پرداخت آنلاین انجام می دهند، كيدزكارپت متعهد است ظرف 48 ساعت کاری از دریافت سفارش آن را برای مشتری با پست پیشتاز ارسال نموده و کد پیگیری 20 رقمی اداره پست را برای مشتری ارسال نماید.مشتری می تواند با مراجعه به وبسایت اداره پست و ورود کد پیگیری در قسمت رهگیری مرسوله پستی، محل مرسوله را به صورت آنلاین رصد نماید. در این زمینه تاخیرات احتمالی از سوی اداره پست خارج از مسئولیت كيدزكارپت می باشد.

پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد کیدز کارپت محفوظ است. @ 2019